Развитие речи и ораторское искусство

Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою мовою - лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовлятиbt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Развитие речи и ораторское искусство

Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою мовою - лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/sadochokart-640x360.jpgbt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Логопед – це фахівець з вищою педагогічною дефектологическим освітою, займається виявленням і усуненням дефектів мовлення у дитини. І робота логопеда – це не тільки формування правильної вимови звуків і слів, а й розвиток уваги, мислення, пам’яті, тобто всіх складових, необхідних для освітнього процесу.
Заняття з розвитку мовлення проходять в ігровій формі. У групі 7 дітей, забезпечує індивідуальний підхід до кожного дитини.

Коли для дитини потрібен логопед

Батьки повинні звернутися до логопеда за консультацією вже в дворічному віці дитини, адже тільки фахівець зможе виявити проблеми і скласти індивідуальну програму занять. Вважається, що потрібен логопед для дитини в разі невідповідності її розвитку нормам:

  1. У віці одного року дитина вимовляє і часто вживає 3-4 «лепетних» слова, цілком розуміє окремі слова і може співвіднести їх з конкретними предметами. У цьому віці дитина розуміє інструкції, які супроводжуються жестами (наприклад, «дай ручку», «не можна»).
  2. До двох років малюк може застосовувати пропозиції з двох-трьох слів, прекрасно розуміє двоступеневу інструкцію (наприклад, «піди до іграшок і принеси м’ячик»), його словниковий запас становить як мінімум 50 слів. Дитячий логопед-дефектолог в цьому віці може з’ясувати, наскільки правильно дитина вимовляє звуки «п», «б», «ф», «д», «до», «н», «м» і «в».
  3. Трирічний вік – це вміння складати слова в пропозиції, застосовувати союзи і прийменники. У цьому віці малюк повинен засвоїти і правильно вимовляти звуки «з», «з», «ц», «ш», «ж», «ч», «щ».
  4. Звуки «г / л» починають чітко вимовлятися до 5-6 років. При цьому дитина повністю засвоює повсякденний словник, вільно користується загальноприйнятими поняттями (одяг, тварини і т.д.). Хоча можлива перестановка звуків в словах, які важко вимовляються (наприклад, «екскаватор») – це вважається нормою.

Які напрямки охоплює логопед, заняття проводяться з дітьми і все що Вас цікавить по розвитку мови можна дізнатися в Kids Galaxy!

Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок