Розвиток мови та ораторське мистецтво

Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою вимовою – лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти.
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/plonet2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3635779-01.jpg

Задля правильного формування звуків, слів, речень та мовлення вцілому необхідні заняття з логопедом.

Логопед – це фахівець з вищою педагогічною дефектологічною освітою, який займається виявленням і усуненням дефектів мовлення в дитини. Та робота логопеда – це не тільки формування правильної вимови звуків та слів, але й розвиток уваги, мислення, пам’яті, тобто всіх складових, необхідних для освітнього процесу.

Заняття з розвитку мови проходять в ігровій формі. В групі 7 дітей, що забезпечує індивідуальний підхід до кожної дитинки.

Коли для дитини потрібен логопед

Індивідуальна консультація логопеда може знадобитись у будь-якому віці.

Батьки повинні звернутись до логопеда за консультацією вже у дворічному віці дитини, адже тільки фахівець зможе виявити проблеми та скласти індивідуальну програму занять. Вважається, що потрібен логопед для дитини у разі невідповідності її розвитку нормам:

  1. У віці одного року дитина вимовляє і часто вживає 3-4 «лепетних» слова, цілком розуміє окремі слова і може співвіднести їх з конкретними предметами. У цьому віці дитина розуміє інструкції, які супроводжуються жестами (наприклад, «дай ручку», «не можна»).
  2. До двох років малюк може застосовувати речення з двох-трьох слів, чудово розуміє двоступеневу інструкцію (наприклад, «піди до іграшок та принеси м’ячик»), його словниковий запас складає як мінімум 50 слів. Дитячий логопед-дефектолог у цьому віці може з’ясувати, наскільки правильно дитина вимовляє звуки «п», «б», «ф», «д», «к», «н», «м» та «в».
  3. Трирічний вік – це вміння складати слова в речення, застосовувати сполучники та прийменники. У цьому віці малюк має засвоїти і правильно вимовляти звуки «с», «з», «ц», «ш», «ж», «ч», «щ».
  4. Звуки «р/л» починають чітко вимовлятись до 5-6 років. При цьому дитина повністю засвоює повсякденний словник, вільно користується загальноприйнятими поняттями (одяг, тварини, тощо). Хоча можлива перестановка звуків у словах, які важко вимовляються (наприклад, «екскаватор») – це вважається нормою.

Які напрями охоплює логопед, які заняття проводяться з дітьми та все що Вас цікавить з розвитку мови можна дізнатись в Kids Galaxy!

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/saturn-2.png

Залишайтесь на зв'язку

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image