Підготовка до школи

Заняття організовані так, щоб інтелектуально та психологічно підготувати дитину, розвиваючи зацікавленість дошкільнят до науки та пізнання нового.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Підготовка до школи

Заняття організовані так, щоб інтелектуально та психологічно підготувати дитину, розвиваючи зацікавленість дошкільнят до науки та пізнання нового
photo_2022-07-31_10-25-20 (2)
photo_2022-07-31_10-25-22 (2)
photo_2022-07-31_10-25-25 (2)
photo_2022-07-31_10-25-26
photo_2022-07-31_10-25-21bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-07-31_10-25-20-2-1-640x640.jpg

Одним із найбільш насичених, складних періодів у житті кожної дитини вважається підготовка до школи. У це поняття входять як питання освіти, а й інтелектуальний розвиток, формування особистості дитини, її виховання, навчання соціальної адаптації.

Щоб підготовка до школи у Києві була повноцінною та ефективною, пропонуємо батькам малюків записати їх у наш дитячий центр розвитку Kids Galaxy. Усі заняття проводяться згідно з авторськими програмами, розробленими кваліфікованими педагогами. Дошкільна підготовка дитини – це комплексний підхід, що охоплює як засвоєння нового матеріалу, а й поглиблення отриманих раніше знань, систематизацію засвоєного матеріалу. Проходять підготовчі курси до школи за принципом дозованого навантаження, що запобігає перевтомі малюків, стимулюючи їх тим самим до навчання.

Підготовка дітей до 1 класу у нашому центрі дуже ефективна. Це досягається шляхом правильно побудованих навчальних програм. Відповідно до них діти мають можливість отримати значний спектр уявлень, знань про навколишній світ. Крім цього, заняття для дошкільнят вчать малюків користуватися набутими знаннями, навичками, вміннями, щоб швидко та легко засвоювати новий матеріал.

Ми пропонуємо доступні ціни на дошкільне навчання. Від вибраної кількості напрямків залежить вартість дошкільної підготовки. За бажанням батьків можна вибрати один або кілька напрямків.

Навіщо потрібна дошкільна підготовка

Для маленької дитини, яка з дошкільника переходить у статус школяра, особливо важливо уникнути проблем, пов’язаних із входженням у нове для нього життя. Адже школа – це соціальне середовище, в якому відбувається щоденне спілкування з однолітками, дорослими, з обов’язковою навчальною діяльністю. Виходячи з цього, дошкільна освіта спрямована на розвиток психологічних, фізіологічних функцій та математичних знань. Крім цього, особлива увага в нашому центрі розвитку для дітей приділяється:

  • мовної діяльності;
  • листа;
  • грамоти;
  • читання;
  • розвитку логічного мислення, пам’яті, уваги, творчих здібностей, уяви;
  • ознайомлення дітей із навколишнім світом;
  • формування навичок самомотивації, самоорганізації.

Такий підхід дозволяє дошкільникам здобути базові знання, та із задоволенням продовжити навчання у школі.

Як відбувається дошкільне навчання

Діти навчаються з необхідної для певного літературного твору інтонацією декламувати вірші, розповіді свого твору, самостійно контролювати правильність вимови.

На заняттях у нашому центрі діти заохочуються до активного мислення, прагнення поглиблено розвивати емоційний інтелект, ставити питання, експериментувати, проводити дослідження. Дошкільнята знайомляться з витворами мистецтва, навчаються емоційно відгукуватися на ті, що передають почуття та стосунки, різні емоційні стани людей, тварин, зрозумілі для їхнього віку.


Під час розвитку розумових процесів передбачається використання завдань, які вимагають від дитини мислити логічно, доводити свою думку, робити висновки. Педагоги нашого центру з багаторічним досвідом роботи з дошкільнятами, насамперед, зацікавлюватимуть дитину вчитися, адже попереду на неї чекає багато цікавого та нового.


Записатися на передшкільну підготовку можна у нашого адміністратора телефоном. На сайті центру розвитку для дітей представлена ​​детальна інформація щодо кожного напряму. Також тут або під час консультації з адміністратором можна дізнатися, скільки коштує дошкільна підготовка.