Швидкочитання

Швидкочитання - здатність швидкої обробки текстової інформації при використанні методів розвитку памя’яті, уваги та спийняття.
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/plonet2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3635779-01.jpg

В першу чергу це розвиток швидкісного мислення. Дитина вчиться не тільки швидко прочитувати значний обсяг матеріалу, а й оперативно засвоювати його, запам’ятовувати.
Освоєння ейдетики не має вікових обмежень. Та у дітей значно швидше формуються нові нейронні зв’язки та міцніше закріплюються, аніж в дорослих. Ейдетика перекладається, як “образ”, і означає розвиток фотографічної пам’яті необхідної для формування образного мислення.
Курси швидкочитання для дітей включають в себе завдання і вправи, які не тільки виробляють увагу, пам’ять, логіку, а й вдосконалюють сприйняття, уяву, спонукають думати. На заняттях використовуються методики розкриття творчого початку у дитині. Сюди ж входить і завдання по підтримці і розвитку його дослідницького інтересу до навколишнього світу. Дитина стикається з великим об’ємом нової для себе інформації, і педагог стежить за всебічним розширенням кругозору та світосприйняттям учнів.
Засвоївши навіть початковий курс, дітки неймовірно просто вивчають іноземні мови.
Водночас відбувається розвиток рідної мови, шляхом поповнення словникового запасу та комунікації у колективі під час ігор – вправ. Також в ігровій формі вводяться математичні поняття – цифри, знаки.
Заняття з швидкого читання – запорука легкого та успішного навчання! Якісний рівень сприйняття нової інформації, розвинена пам’ять – допомога в особистісному становленні дитини.

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/saturn-2.png

Залишайтесь на зв'язку

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_top_section_coverage_image
×Kids_Galaxy_logo_viber Kids_Galaxy_logo_telegram Kids_Galaxy_logo_phone Kids_Galaxy_logo_email Kids_Galaxy_logo_instagram_центр_розвитку Kids_Galaxy_logo_facebook Kids_Galaxy_logo_instagram_дитячий_садок
Зворотній
зв'язок
×

Оберіть локацію