bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3635779-01-320x320.jpg

Серед іноземних мов популярністю користується французький для дітей. У Києві свої послуги з вивчення французької мови надає центр дитячого розвитку Kids Galaxy. Ми набираємо кілька груп дітей різного віку – малюків, дошкільнят, школярів. Кожна група складається з шести – семи чоловік, що дозволяє дітям краще засвоювати матеріал. Заняття проводяться в ігровій формі, за рахунок чого мова вивчається легко і швидко.

Курси французької мови для дітей передбачають вивчення:

  • навичок письма, читання;
  • основ граматики;
  • розуміння діалогів;
  • вимови;
  • розмовних навичок.

Наші кваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи з дітьми різного віку та рівня підготовки, працюють за спеціально розробленою програмою з використанням ефективних методичних матеріалів. Крім отримання базових знань, під час навчання діти вчаться спілкуватися в колективі, розвивають пам’ять, мислення, інші навички.

Курси французької мови для школярів дозволяють краще засвоїти шкільну програму. При поглибленому вивченні акцентом є розмовне спілкування в довільній формі. Записатися в мовну школу на курси французької можна звернувшись до нашого адміністратора. Батьки можуть вибрати як одне, так і декілька напрямків.

Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок