bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3635779-01-320x320.jpg

Крім вивчення іноземних мов, центр дитячого розвитку Kids Galaxy в Києві пропонує записати дитину на курси російської мови для дітей. Вони проводяться кваліфікованими викладачами за спеціально розробленою програмою, з використанням ефективних методичних матеріалів. Такий підхід забезпечує ефективне навчання, отримання якісних знань.

Під час занять діти вивчають:

  • розмовні, а також навички письма, читання;
  • основи граматики.

Ми працюємо з дітьми з різним рівнем підготовки. Навчальні групи складаються з шести – семи чоловік. Вони поділяються за віком – діти, дошкільнята, школярі. Батьки можуть записати дитину на індивідуальні або групові курси російської мови для школярів.

Заняття проводяться в зручний час, і займають кілька годин в день. Ми надаємо затишні просторі аудиторії, оснащені всім необхідним для занять. Під час уроків діти вчаться не тільки розмовляти, читати і писати. Вони спілкуються між собою, розвивають комунікативні, інші навички.

Щоб дитина не втомлювався, заняття проводяться в ігровій формі. Через певний проміжок часу педагог змінює вид діяльності, і після теоретичного матеріалу діти виконують ігрові вправи. Ми пропонуємо доступні ціни на мовні курси.

Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок