bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/photo_2020-05-28-13.43.11-640x410.jpeg

Вивчення дитиною іноземної мови в сучасних реаліях є не примхою батьків, а необхідністю. Адже повноцінне і всебічний розвиток малюка з раннього дитинства є початком успішного життя в майбутньому. Серед величезного розмаїття іноземних мов популярністю сьогодні користується німецьку мову. Отримання базових знань істотно полегшить навчання в школі, дозволить в подальшому вдосконалити знання.

Записатися на німецьку мову для дітей в Києві запрошує мовна дитяча школа Kids Galaxy. Наш центр працює з дітьми з різним рівнем підготовки – малюками, дошкільнятами, школярами, підлітками. Всі заняття проходять в цікавій ігровій формі, тому дітям буде дуже цікаво відвідувати уроки. Крім теоретичного матеріалу, наші педагоги проводять розважальні ігри – вправи, що сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

Проведення мовних курсів для школярів за спеціально розробленою програмою з використанням ефективних методичних матеріалів забезпечує ефективне навчання, отримання якісних знань. Наш центр дитячого розвитку пропонує доступні ціни на мовні курси. Крім німецької мови, також можна вибрати і інші напрямки.

Як проходять заняття

Виходячи з особистих переваг, батьки можуть записати дитину на індивідуальні або групові заняття. Курс німецької для дітей передбачає вивчення:

  1. Граматики. Під час занять відбувається розгляд основних граматичних правил, положень. Виконуючи цікаві вправи, за рахунок застосування традиційних та альтернативних методик навчання учні поглиблюють знання, швидко і легко запам’ятовують правила.
  2. Вимови. Навчання дітей правильній вимові грає найважливішу роль при вивченні німецької мови.
  3. Розмовних навичок. До цієї категорії входять і окремі слова, і цілі фрази, які діти будуть використовувати в подальшому під час невимушеного спілкування в житті, а також на уроках.
  4. Читання, письма. Крім запам’ятовування окремих слів і фраз, під час вивчення німецької мови передбачається навчання і розвиток навичок письма, читання, за допомогою різних вправ, ігор.

Досвідчені викладачі мовних курсів в нашому центрі, працюють за спеціально створеним для дітей з різним рівнем підготовки, програмами. У роботі використовуються спеціальні методики, що сприяють швидкому та легкому вивчення німецької мови. Записатися на курси можна по телефону у нашого адміністратора.

Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок