Майстер-класи з малювання для дітей
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Майстер-класи з малювання для дітей

Дитячий садок на лівобережнійbt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/3635779-01-320x320.jpg

Кожна дитина унікальна, неповторний, всередині його цілий всесвіт, яка наповнена емоціями і безмежною кількістю питань. Кроха кожен день отримує справжній емоційний сплеск, а висловити його словами може не завжди. На допомогу приходить мистецтво та майстер класи з малювання для дітей. Кілька годин спілкування з педагогом і однодумцями, занурення в творче середовище дозволить відчути себе впевненіше, на своєму місці.

Користь живопису

Художні майстер-класи одні з найбільш затребуваних, адже діти можуть зануритися в світ власних фантазій. А це важливий фактор, що впливає на розвиток його, як особистості. Дитячі майстер класи з малювання здатні розвинути особливе мислення, підтримати інтерес до мистецтва. Звичайно, це розширює коло інтересів художника і може стати імпульсом до розвитку в цій сфері.

Навіть якщо дитина вже відвідує художню школу або курси – участь в майстер-класах дозволить йому продемонструвати власні навички для інших, часто незнайомих дітей, людей. Це однозначно підвищує самооцінку.

Переваги відвідування

Дитячий майстер-клас з малювання здатний дати багато позитивних моментів, до основних його переваг можна віднести:

  • Розвивається пам’ять, дрібна моторика, уважність.
  • Вдається отримати навички аналізу та синтезу, які просто необхідні для будь-якого типу інтелектуальної роботи.
  • Дитина зможе розширити свій багаж знань, в тому числі поняття форм, розміру. Йому вдасться познайомитися з позначенням тонів і різноманітністю відтінків.
  • Він побачить, як потрібно розподіляти свій час – майстер-класи тривають кілька годин, тому потрібно правильно себе організувати, щоб встигнути виконати поставлене завдання.
  • Це один з варіантів знайомства до культурних цінностей.
  • Поліпшення просторового і асоціативного мислення, дитина буде вчиться орієнтуватися в просторі, відчувати обсяг.
  • Забезпечується взаємодія правої і лівої півкуль мозку під час роботи над своїм шедевром живопису.

Малювання – це заняття, яке вчить отримувати результат, розвиває в дитині здатність концентруватися і закінчувати задуману завдання. Наші групові уроки з живопису – етап розвитку дитини як творчої особистості і відмінна можливість знайти цікаве заняття на все життя.

Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок