bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Сьогодні у багатьох дітей спостерігаються проблеми з промовою в тому чи іншому вираженні. Одні дітки з часом виговорюються, іншим же не обійтися без допомоги фахівця. Логопед нашого центру займається постановкою звуків і мовним розвитком. Ціна занять залежить від їх кількості та складності проблем мовного розвитку.

Як зрозуміти що пора до логопеда

Часто батьки не зовсім об’єктивно бачать свою дитину, вони його безумовно люблять, тому іноді просто не бажаючи бачити явних проблем. Часто причинами ЗРР є родові травми, складності виношування і ускладнені пологи. Щоб визначитися, чи потрібно відвідування логопеда в Києві варто уважно ознайомитися з наступними ознаками порушення мови:

 • До року у дитини немає гуления і белькотіння, мовчить або невиразно мукає.
 • Малюк в 2 роки «все розуміє, але мовчить» або словниковий запас не більше 10-12 слів. Наші фахівці володіють прийомами стимуляції мови і вже в такому віці можна пройти курс занять. Саме у віці від 2 до 3 років варто відвести малюка на першу консультацію до логопеда.
 • Логопедичні заняття просто необхідні, якщо дитина старше 3 років продовжує говорити на «своєму» мовою і в його словнику мало зрозумілих слів, мимрить, ковтає звуки.
 • Дитина замінює прості слова зовсім не схожими звуками. Тобто, він має на увазі конкретний предмет, але не розуміє, як озвучити його назву правильно.
 • Якщо в 4-4,5 року дитина продовжує спілкуватися невиразно, не сформована фонетична система. У цьому віці допускається не вимова тільки особливо складних звуків, наприклад Р.
 • Малюк почав говорити з запинки, паузами, повторювати перші звуки, склади, тобто заїкатися.
 • Однозначно проблема, коли діти плутають склади, замінюють прості звуки іншими. Це нормально для 3 років, якщо дитина старше – відхилення від норми.
 • У віці 6 років виникають проблеми із запам’ятовуванням віршів, переказом простих текстів, дитина порушує структуру слів, пропускає шари і ковтає закінчення.
 • Для школярів характерна проблема гаркавості. Коли є проблеми з вимовою літери «р». В окремих випадках, щоб позбутися від таких порушень мови досить навіть кількох занять.

Дитячий логопед центру Kids Galaxy проводить заняття з дітками різного віку. Вони допомагають усувати різні порушення мови, навіть дуже складні.

Завдання логопеда

Послуги вчителя-логопеда дуже затребувані, наші педагоги допоможуть оцінити ситуацію і надасть індивідуальний план корекції. Причому стосується вона не тільки мови, але психічної діяльності.
При складанні індивідуального плану корекції відбувається підбір відповідних методів. Малюк зможе подолати порушення мовлення, фонемний недорозвинення мови, відставання мовного розвитку.

При формуванні правильної звуковимови логопед особливу увагу приділяє таким напрямкам:

 • Розвиток слухового сприймання, пам’яті, контролю і фонемний процесів.
 • Виняток недосконалості розвитку моторики, розвиток рухової активності мовного апарату.
 • Усунення неправильного вимови, постановка звуку, автоматизація.
 • Розвиток умінь диференціювати у вимові звуки, які схожі за артикуляцією.

Вартість послуг логопеда залежить від складності порушень мови і кількості занять. Трапляється, що для запуску мовлення буде потрібно всього кілька занять, а іноді потрібно тривале відвідування. Також варто пам’ятати, що заняття у логопеда без підкріплення домашніми вправами не дадуть занадто високих результатів.

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg

Розвиток мовлення та ораторське мистецтво

Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою мовою - лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти.
Перейти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg

Запуск мови

Затримка мовного розвитку (ЗРР) є поширеним діагнозом у сучасних дітей. Причому ставлять його досить рано і щоб не запустити проблему, дуже важливо вчасно звернутися до фахівців. Запуск мовлення у неговорящіх дітей в Kids Galaxy - реальна можливість нарешті почути такі бажані перші слова сина або дочки.
Перейти
Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок