Скретч - програмування для дітей
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Скретч - програмування для дітей

Дитячий садок на лівобережнійbt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/Example-screenshot-of-a-Scratch-project-On-the-right-the-visual-elements-used-to.jpg

Багато сучасних батьків починають навчати своїх дітей комп’ютерній грамоті з раннього віку. Навчитися програмування в ігровій формі пропонує наш розвиваючий центр Kids Galaxy, записавшись на курси Scratch для дітей. Дана мова програмування призначається для новачків. Завдяки тому, що в Скретч програмуванні персонажем виконується кілька дій паралельно, діти легко навчаться осмислювати будь-які складні дії. Скретч програмування для дітей передбачає освоєння різних базових понять:

  • рядків;
  • списків;
  • циклів;
  • розгалужень;
  • змінних;
  • інших;

Відмітна особливість даної системи від інших – її повна візуалізація. Алгоритм складений за допомогою різнокольорових візуальних блоків у вигляді цеглинок, що нагадують кубики ЛЕГО. Скретч навчання проводиться професійними фахівцями. Воно дозволяє ознайомитися дітям з повним циклом вирішення завдань – починаючи з опису ідеї, закінчуючи тестуванням, налагодженням програми.

Крім цього, діти молодшого і середнього шкільного віку навчаться створювати мультфільми, анімацію, комп’ютерні ігри. Отримання навичок Scratch програмування стане в нагоді під час навчання, а також при вивченні більш складних мов невізуального програмування.