Комп'ютерні курси для дітейbt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Комп'ютерні курси для дітей

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/1673956_67b4_2-640x360.jpg


bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Мрієте, щоб Ваша дитина була з комп’ютером на «ти»? Ласкаво просимо в центр дитячого розвитку Kids Galaxy. Серед численних напрямів популярністю серед багатьох батьків користуються саме комп’ютерні курси для дітей.

Тут кожен дитина не буде годинами просиджувати в соціальних мережах або за відеоіграми. Комп’ютерні курси для школярів – це не нудне вивчення операційних систем, текстових, табличних редакторів. Це не тільки корисне, але і цікаве навчання, що відбувається в ігровій формі. Крім цього, це спілкування з однолітками, а також можливість розвитку різних навичок: логіки, пам’яті, мислення.

Спеціалізовані IT курси для дошкільнят та підлітків істотно відрізняються від шкільної програми з інформатики, яка не дає необхідних для цифрового майбутнього, знань.

У нас можуть займатися діти, абсолютно не знайомі з комп’ютером, також ми пропонуємо заняття просунутого рівня.
З чим знайомитимуться діти на комп’ютерних курсах

Дитячі IT курси в нашому розвиваючому центрі дозволять отримати всі необхідні знання для подальшого розвитку дитини в даній області. Адже сьогодні професії в сфері інформаційних технологій – одні з найбільш затребуваних, як в нашій країні, так і за кордоном.

У нашому центрі IT- гурток передбачає вивчення:

  • 3D-технологій;
  • програмування;
  • графічного дизайну;
  • web-дизайну.

У невимушеній обстановці разом з однолітками дитина пройде комп’ютерне навчання з нуля, вивчить всі тонкощі 3D-анімації. Це дозволить самостійно створювати в майбутньому архітектурні проекти, рекламу, відеоролики, і навіть комп’ютерні ігри. Крім цього, діти вивчать побудова сайтів, мови стилів, розмітки.

Програми занять розроблені професіоналами в IT – сфері, проводяться досвідченими викладачами. Групи складаються з кількох людей, для дітей надаються просторі і затишні приміщення, сучасне обладнання.

На комп’ютерних курсах в нашому центрі всі заняття – це практика, і ніякої нудною теорії. Крім знань в області інформаційних технологій, діти отримають додаткові знання з англійської мови.
Отримати більш детальну інформацію щодо комп’ютерних курсів, а також інших напрямків, можна зв’язавшись з нашим центром по телефону.


https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg

Курси веб-дизайну для дітей

У сучасних реаліях необхідною навичкою для дітей, які захоплюються комп'ютерами, є комп'ютерна грамотність. Щоб дитина отримала базові навички з можливістю їх розвитку в подальшому, запишіть дитини на курси веб - дизайну для дітей в наш дитячий центр розвитку Kids Galaxy в Києві.
Перейти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/kindergarten.jpeg

Курси графічного дизайну для дітей

З користю організувати дитяче дозвілля пропонує наш центр розвитку для дітей Kids Galaxy, записавши дитини на спеціальні курси. Одним з популярних напрямків є графічний дизайн для дітей. Під час занять дитина буде не просто просиджувати за монітором, а пізнавати цікавий комп'ютерний світ з його численними можливостями. Отримані базові знання в нашому центрі стануть першою сходинкою для розвитку дитини в майбутньому в сфері інформаційних технологій.
Перейти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg

Курси відеомонтажу для дітей

Сучасні діти годинами просиджують за комп'ютером в соціальних мережах, і багато хто з них є відеоблогером. Якщо у Вашої дитини є інтерес до блогінгу, запишіть його на курси відеомонтажу для дітей в центр дитячого розвитку Kids Galaxy в Києві. У нас школярі та підлітки зможуть розвиватися як фахівці, купувати корисні знання і навички редагування відеоконтенту на комп'ютері.
Перейти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg

Курси програмування для дітей

Сьогодні програмування вважається однією з найбільш затребуваних професій майбутнього. Вона не тільки дозволяє заробити пристойні гроші, а й передбачає виконання цікавою, творчої роботи. Записатися на курси програмування для дітей можна в нашому дитячому розвиваючому центрі Kids Galaxy.
Перейти
Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок