bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Гарна пам’ять, швидке запам’ятовування великих обсягів інформації можна розвинути. Якщо практикуватися з самого юного віку, то в старшому віці вдасться досягти відмінних результатів. Курси мнемотехніки для дітей допоможуть розвинути ці навички, навчать застосовувати їх в різних ситуаціях.

Опис

Мнемотехника, вона ж мнемоніка – це поєднання прийомів, які
збільшують обсяг пам’яті і полегшують запам’ятовування текстів і не тільки. Основа техніки – візуалізація. Тобто свого роду створення образного конспекту, в ньому абстрактні поняття підмінюються візуальної, аудіальний, кинестетическими втіленнями.

Для формування асоціації, необхідні добре розвиток нейронні зв’язки і яскраві образи. Якщо з чіткими поняттями, у яких є свій вигляд легше, то з абстрактними складніше. Асоціації в разі мнемотехніці найрізноманітніші, вони можуть здатися дивними і безглуздими, але якщо вони яскраві і забезпечують запам’ятовування, то точно будуть працювати.

Застосовуються різні прийоми. Серед найпоширеніших:

  • «Ланцюжок». Образи зв’язуються в асоціативні ланцюжки. Причому розміри образів приблизно однакові в межах однієї пари. Ланцюжок образів дозволяє утримувати в активному вигляді один образ, за ​​ним підтягується наступний і т.д.
  • «Матрьошка». Перший образ більше другого і включає його в себе. Пригадування першого, витягує з пам’яті другий, за ним третій і т.д.
  • Символізація. Використовується для абстрактних понять, якщо вони не мають чіткого образного значення.

Що дають заняття дітям

Цей курс для школярів допоможе поліпшити пам’ять, уважність, розвинути мова, збільшити словниковий запас. Крім того курси мнемотехники впливають на розвиток творчих здібностей, інтелекту, логічного, образного та абстрактного мислення.

Мнемотехника працює за особливим алгоритмом, причому він працює для всіх понять:

  • роз’єднання, тобто, визначення абстрактних даних;
  • кодування – утворення зв’язків;
  • запам’ятовування даних в зручній формі;;
  • декорування – розшифровка;
  • отримання потрібної інформації;

Мнемотехника курси в Kids Galaxy – це захоплююче навчання такому майстерності. В результаті регулярних тренувань на практичних уроках відбувається істотне поліпшення пам’яті, уваги. Це позитивно впливає на успішність в школі, розвиває, адже дитина починає запам’ятовувати великі масиви даних і, в разі потреби, «витягувати» їх зі своєї пам’яті.


Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок