Курси програмування для дітей
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Курси програмування для дітей

Дитячий садок на лівобережнійbt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/1673956_67b4_2.jpg

Сьогодні програмування вважається однією з найбільш затребуваних професій майбутнього. Вона не тільки дозволяє заробити пристойні гроші, а й передбачає виконання цікавою, творчої роботи. Записатися на курси програмування для дітей можна в нашому дитячому розвиваючому центрі Kids Galaxy.

Дитина буде не тільки отримувати необхідні базові знання, а й цікаво проводити дозвілля, спілкуючись з однолітками. Заняття проходять в невимушеній атмосфері, знання дитина отримує в ігровій формі. Доведення інформації дітям здійснюється на доступному для них мовою, без застосування незрозумілою термінології.

Програмування для дітей в Києві на увазі вивчення різних профільних тем. В основному ми проводимо практичні заняття з мінімальною кількістю нудної для дітей теорії. Призначається дитяча школа програмування для школярів, а також для підлітків. Навіть якщо придбані знання не стануть надалі професією, вони стануть в нагоді дитині в майбутньому.

Scratch програмування

Призначається Scratch Gaming для новачків. Саме в Скретч програмуванні персонажем виконується кілька дій паралельно. Завдяки цьому початківці скретчери легко навчаться осмислювати будь-які складні дії. Під час навчання діти освоять:

 • списки;
 • рядки;
 • цикли;
 • змінні;
 • розгалуження;
 • інші базові поняття програмування.

Їх вивчення познайомить хлопців з повним циклом вирішення завдань (з опису ідеї до тестування, налагодження програми). Також базові навички стануть у нагоді під час вивчення більш складних мов невізуальних програмування.

Python програмування

Мова програмування Пітон один з потужних високорівневих мов. З його допомогою виконується розробка самостійних сценаріїв, програм. Python характеризується зручністю, доступністю, тому використовується для вивчення школярами. До переваг Python відносяться:

 • лаконічність;
 • портативність;
 • зрозумілий синтаксис;
 • відкритий безкоштовний код;
 • можливість комбінування з C / C ++, що дозволяє підвищити продуктивність додатків;
 • багато інших.

У комплексі ці плюси дозволяють використовувати цю мову програмування для навчання дітей, оскільки він вважається досить легким. З його допомогою пишуться нескладні, але при цьому ефективні програми, без значних витрат часу. Крім цього, за допомогою Пітон також можна створити легку анімацію для відеоігор.

ЗЗапсатися на гурток з комп’ютерного програмування можна, зв’язавшись з нами по телефону.


https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/kindergarten.jpeg

Python — програмування для дітей

«Основи програмування на Python» - курс розрахований на початківців, які тільки знайомляться з мовою програмування.
Перейти
https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/144174602-blurred-living-room-chairs-table-and-toys-interior-of-kindergarten-defocused-background-e1589712438199.jpg
Напрямок

Скретч — програмування для дітей

Сучасні батьки починають навчати комп'ютерної грамотності дітей з самого раннього віку. Тож не дивно, що вже з 7 років багато малюків мріють створювати власні сайти та ігри.
Перейти
Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок