Курси графічного дизайну для дітей
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Курси графічного дизайну для дітей

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/1673956_67b4_2-640x360.jpg


bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

З користю організувати дитяче дозвілля пропонує наш центр розвитку для дітей Kids Galaxy, записавши дитини на спеціальні курси. Одним з популярних напрямків є графічний дизайн для дітей. Під час занять дитина буде не просто просиджувати за монітором, а пізнавати цікавий комп’ютерний світ з його численними можливостями. Отримані базові знання в нашому центрі стануть першою сходинкою для розвитку дитини в майбутньому в сфері інформаційних технологій.

Графічний дизайн для школярів має на увазі:

 • Малювання за допомогою комп’ютерних технологій.
 • Знайомство з різними інструментами реєстрового графічного
  редактора.
 • Обучение выполнять редактирование изображений, ретушь фото.
 • Самостоятельное построение авторского архитектурного проекта (со
  зданием, ландшафтом, внутренним двором).
 • Навчання виконувати редагування зображень, ретуш фото.
 • Самостійна побудова авторського архітектурного проекту (з
  будівлею, ландшафтом, внутрішнім двором).
 • Навчання створення колажів, анімаційних роликів.
 • Вивчення 3D-моделювання.

Крім цього, професійні IT – фахівці навчать дітей маленьких хитрощів: домагатися кращих ефектів редагування зображень при мінімальних зусиллях.

Проводяться курси графічного дизайну для дітей досвідченими викладачами. Заняття проходять в просторих затишних аудиторіях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. Під час занять діти отримують всі необхідні знання в цікавій ігровій формі.

Що являє собою веб – дизайн

Одним із потужних редакторів, які виконують будь-які функції, є програма Adobe Photoshop. В руках досвідченого фахівця саме Photoshop дозволяє створювати візуальні об’єкти будь-якої складності.
На курсах графічного дизайну в нашому центрі хлопці зможу вивчити даний ефективний інструмент, і в подальшому застосовувати його для професійної детальної обробки фотознімків: кадрування, корекції, ретуші, контрасту.

Курси комп’ютерної графіки під керівництвом досвідчених викладачів дозволять школярам і підліткам оволодіти всіма інструментами професійної програми. Даному редактору під силу навіть анімація, тому діти зможуть спробувати свої сили в створенні мультфільму.

Графічний дизайн дозволяє отримати не тільки профільні знання. На заняттях діти розвивають пам’ять, мислення, фантазію, тренують уяву, вчаться самостійно приймати рішення.

Курси графічного дизайну сприяють формуванню особистості, і навіть якщо в подальшому набуті навички не стануть професією, вони стануть в нагоді в майбутньому.


Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок