Курси веб-дизайну для дітей
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Курси веб-дизайну для дітей

https://kids-galaxy.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/1673956_67b4_2-640x360.jpgbt_bb_section_bottom_section_coverage_image

У сучасних реаліях необхідною навичкою для дітей, які захоплюються комп’ютерами, є комп’ютерна грамотність. Щоб дитина отримала базові навички з можливістю їх розвитку в подальшому, запишіть дитини на курси веб – дизайну для дітей в наш дитячий центр розвитку Kids Galaxy в Києві. Вони організовані таким чином, що перша сходинка отримання знань адаптована для дитячого сприйняття.


На заняттях дитині буде дуже цікаво. Професійні викладачі з багаторічним досвідом доступно і зрозуміло пояснять весь матеріал. Відмітна особливість наших курсів – це суцільна практика і мінімум нудною теорії. Програма занять розроблена таким чином, що програмування для дітей не буде складним, а навпаки – цікавим і захоплюючим. Крім отримання профільних знань, під час занять діти будуть розвивати різні навички:

  • логіку;
  • пам’ять;
  • мислення.

Веб – дизайн для школярів, а також для підлітків в нашому центрі, відрізняється від уроків інформатики в школі. Після освоєння курсів дитина зможе самостійно створити з нуля власний сайт.

Отримані навички стануть відмінним стартом для подальшого навчання в даному напрямку, дозволять в майбутньому отримати престижну професію в сфері інформаційних технологій.

Більш детально з даними курсами, а також іншими напрямками нашого центру, можна ознайомитися на сайті, або зателефонувавши нашому менеджеру.


Контакти
Понеділок - П'ятниця: 8.00 - 19.00. Субота - Неділя: 9.00-18.00
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Зворотній
зв'язок