Розклад дитячого центру "Kids Galaxy"

Оберіть вашу групу

Понеділок
18:00 Ранній розвиток
Вівторок
17:00 Ранній розвиток
Середа
18:00 Ранній розвиток
Четвер
17:00 Ранній розвиток
Понеділок
16:00 Ейдетика
17:00 Танці
Вівторок
18:00 Ранній розвиток
Середа
17:00 Танці
Четвер
18:00 Ранній розвиток
Субота
11:00 Baby english
12:00 Baby music
Неділя
11:00 Baby english
12:00 Baby music
Понеділок
16:00 Ейдетика
17:00 Танці
Вівторок
17:00 Арт-студія
18:00 Англійська
Середа
16:00 Ейдетика
17:00 Танці
Четвер
17:00 Арт-студія
18:00 Англійська
П'ятница
16:00 Англійська
17:00 Майстер-класи
Субота
13:00 Музика
14:00 Театральне мистецтво
15:00 Англійська
Неділя
13:00 Музика
14:00 Театральне мистецтво
15:00 Англійська
Понеділок
17:00 Танці/Підготовка до школи
18:00 Ораторское мистецтво
Вівторок
15:00 Англійська
16:30 Лего
17:00 Арт студія
Середа
15:00 Лего
17:00 Підготовка до школи/Танці
18:00 Англійська/Ейдетика
Четвер
15:00 Англійська
16:30 Лего
17:00 Арт студія
18:00 Підготовка до школи
П'ятница
17:00 Майстер-класи/Підготовка до школи
18:00 Ейдетика/Англійська
Субота
13:00 Музика/Лего
14:00 Театральне мистецтво
15:00 Англі/Арт
Неділя
13:00 Музика/Лего
14:00 Театральне мистецтво
15:00 Англійська/Арт
Понеділок
16:30 Лего
18:00 Англійська
Вівторок
16:00 Англійська
18:00 Арт-студія
Середа
16:30 Лего
18:00 Скретч-програмування
Четвер
16:00 Англійська
18:00 Арт-студія
П'ятница
17:00 Англійська
18:00 Майстер-класи
Субота
14:00 Музика/Англійська
15:00 Театральне мистецтво/Лего
Неділя
14:00 Музика/Англійська
15:00 Театральне мистецтво/Лего
Понеділок
16:00 Арт-студія
17:00 Англійська
18:00 Скретч-програмування
Вівторок
17:00 Театральне мистецтво
18:00 Робототехніка Arduino
Середа
16:00 Арт-студія
17:00 Англійська
Четвер
18:00 Робототехніка Arduino
П'ятниця
17:00 Англійська\Театральне мистецтво
18:00 Майстер-класи
Субота
14:00 Англійська/Музика
15:00 Лего/Театральне мистецтво
16:30 Скретч-програмування
Неділя
14:00 Англійська/Музика
15:00 Лего/Театральне мистецтво
16:30 Скретч-програмування
Вівторок
17:00 SPEAK UP
Четвер
17:00 SPEAK UP
Субота
12:00 SPEAK UP
Неділя
12:00 SPEAK UP


Розклад дитячого садочку ЖК Галактика

Понеділок
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Малювання
10:00 Англійська
11:00 Ранній розвиток
11:30 Підготовка до прогулянки
12:00 Прогулянка
13:00 Вільна гра
Вівторок
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Я у світі
10:00 Арт-студія
11:00 Розвиток мовлення
11:30 Підготовка до прогулянки
12:00 Прогулянка
13:00 Вільна гра
Середа
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Ліплення
10:00 Англійська
11:00 Ранній розвиток
11:30 Підготовка до прогулянки
12:00 Прогулянка
13:00 Вільна гра
Четвер
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Логіка
10:00 Арт-студія
11:00 Розвиток мовлення
11:30 Підготовка до прогулянки
12:00 Прогулянка
13:00 Вільна гра
П'ятниця
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Ейдетика
10:00 Музика
11:00 Аплікація
11:30 Підготовка до прогулянки
12:00 Прогулянка
13:00 Вільна гра
Понеділок
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Я у світі
10:00 Ейдетика
11:00 Англійська
12:00 Інформатика
13:30 Вільна гра
Вівторок
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Ораторське мистецтво
10:00 Лего
11:00 Арт-сутдія
12:00 Підготовка до школи
13:30 Вільна гра
Середа
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Я у світі
10:00 Ейдетика
11:00 Англійська
12:00 Інформатика
13:30 Вільна гра
Четвер
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Ораторське мистецтво
10:00 Скретч-програмування
11:00 Арт-студія
12:00 Підготовка до школи
13:30 Вільна гра
П'ятниця
8:30 Ранкова гімнастика
9:30 Аплікація
10:00 Лего
11:00 Музика
12:00 ОБЖ
13:30 Вільна гра


Розклад дитячого садочку на Русановських садах

Понеділок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Ранній розвиток
10:50 Перекус
13:00 Відпочинок
16:15 Перекус
17:00 ОБЖ
18:00 Сюжетна гра
Вівторок
9:00 Сніданок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Англійська
11:00 Прогулянка
13:00 Відпочинок
17:00 Розвиток мовлення
18:00 Казкотерапія
Середа
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Хореографія
11:00 Музика
13:00 Відпочинок
17:00 Арт-студія
18:00 Дидактичні ігри
Четвер
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Англійська/td>
11:00 Прогулянка
13:00 Відпочинок
17:00 Світ професій
18:00 Світ професій
П'ятниця
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Я у світі
11:00 Прогулянка
13:00 Відпочинок
17:00 Логіка
18:00 Конструкторська гра
Понеділок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 ОБЖ
11:00 Прогулянка
12:00 Підготовка школи
13:00 Відпочинок
17:00 Хореографія
18:00 Вільна гра
Вівторок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Ораторське мистецтво
11:00 Прогулянка
12:00 Англійська
13:00 Відпочинок
17:00 Арт-студія
18:00 Вільна гра
Середа
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Арт-студія
11:00 Прогулянка
12:00 Музика
13:00 Відпочинок
16:15 Перекус
17:00 Хореографія
18:00 Вільна гра
Четвер
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Підготовка до школи
11:00 Прогулянка
12:00 Англійська
13:00 Відпочинок
16:15 Перекус
17:00 Ейдетика
18:00 Вільна гра
Пятница
9:00 Сніданок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Хореографія
11:00 Я у світі
12:00 Підготовка до школи
13:00 Відпочинок
16:15 Перекус
17:00 Логіка
18:00 Вільна гра
Понеділок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Підготовка до школи
11:00 Прогулянка
12:00 Я у світі
14:00 Сюжетная гра
16:30 Прогулянка
17:30 ОБЖ
18:00 Вільна гра
Вівторок
9:00 Сніданок
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Арт-студия
11:00 Англійська
12:00 Прогулянка
14:00 Тхеквондо
16:30 Прогулянка
17:30 Ораторська майстерність
18:00 Вільна гра
Середа
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Підготовка до школи
11:00 Прогулянка
12:00 Логіка
14:00 Дидактичні ігри
16:30 Прогулянка
17:30 Ейдетика
18:00 Вільна гра
Четвер
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Арт-студия
11:00 Англійська
12:00 Прогулянка
14:00 Тхеквондо
16:30 Прогулянка
17:30 Ораторское мистецтво
18:00 Вільна гра
П`ятниця
9:30 Ранкова гімнастика
10:00 Музика
11:00 Хореографія
12:00 Прогулянка
14:00 Конструкторська гра
16:30 Прогулянка
17:30 Ейдетика
18:00 Вільна гра

Оновлено 24.02.2021

bt_bb_section_top_section_coverage_image