Без категоріїНяня чи садочок?

28 Березня, 2021by admin

Мері Попінс або соціалізація?

Отже, дитина підросла, а мама вже в повній мірі відчула на собі деструктивний вплив декрету. Пора визначатися з головним питанням. Няня або садочок? В сьогоднішніх реаліях питання вартості не є визначальним, тому що хороший дитячий сад коштує так само, як і кваліфікована няня. Давайте спробуємо структурувати всі за і проти в ключових питаннях.

1) Спілкування з однолітками:
Няня. Велику частину часу дитина буде проводити з одним дорослим і спілкуватися з однолітками лише на дитячих майданчиках.
Садок. Дитина познайомиться з різноманіттям поведінкових ролей. Навчатиметься будовати відносини з іншими дітьми не разово, а кожен день. Малюк потрапить в самі різні ситуації, де йому необхідно приймати рішення. Одногрупник відняв іграшку. Хочеться попросити добавки. Не виходить виконати завдання вихователя. Як вчинити? Як привернути до себе увагу? Дитина сама для себе відповідає на ці питання. Так формується особистість.

2) Здоров’я:
Няня. Напевно головна перевага няні в обмеженому колі людей, а значить і потенційних ГРВІ для дитини.
Садок. Дитина частіше хворіє в садку, ніж коли не ходить туди. Це факт. Але як говорить лікар педіатр Є.Комаровський: “В садочку дитина, стикаючись з безліччю нових бактерій, може і повинна перехворіти, щоб виробити імунітет. І далі бути вже стійкою до подібних інфекцій “. На його думку “тепличні” домашні умови для дитини шкідливі, тому, що не дають організму підготуватися до школи. Крім того, в Kids Galaxy діти перебувають під наглядом педіатрів і психолога.

3) Практичні навички:
Няня. Тут все залежить від характеру, досвіду та віку. Як правило, няні повністю обслуговують малюка: складають його речі, іграшки, застеляють ліжко, годують, витирають зі столу. Роблять все те, що дитина вже може робити сама. Няні часто вважають це своїм обов’язком і показником їх якісної роботи і турботи про дитину. Але тим самим вони позбавляють її можливості привчитися до самостійності і порядку.
Садок. Дитина вчиться їсти сама і прибирати за собою. У колективі малюк набагато швидше навчиться це робити сама, проситися в туалет, контролювати свої реакції і уважно слухати.

4) Різнобічний розвиток:
Няня. Якщо няня має педагогічні навички і творчі схильності, то вона може забезпечити дитині повноцінний всебічний розвиток. Але це рідкість. Найчастіше для цього додатково водять дитину в розвиваючі гуртки.
Садок: Тут Вашою дитиною займатимуться логопед, вчитель малювання, музики, фізкультури, англійської, щоб збалансувати розвиток дитини.

5) Яскраві враження:
Няня. Навіть дуже творчої особистості неможливо буде замінити собою свята з конкурсами та активними іграми в групі.
Садок. Саме так яскраво діти святкують всі свята в саду. До цього в приватних садках, як Kids Galaxy ще додають майстер-класи за віком і театральні дитячі постановки і шоу-програми.

6) Безпека
Няня. Доведеться розраховувати тільки на порядність, терпіння, чесність і уважність няні. Ви готові повністю довірити дитину, не маючи можливості перевірити і проконтролювати?
Садок. В Kids Galaxy питання безпеки вирішено за допомогою відеоспостереження. А також відео та фотозвітів, які висилають батькам щодня. Таким чином, Ви не здогадуєтесь і не сподіваєтесь, а напевно знаєте що і як робить Ваша дитина.

Ми зробимо все, щоб ваш малюк пройшов легку адаптацію і кожен день з радістю біг до нас, в улюблений садок – Kids Galaxy.

Зворотній
зв'язок