Без категоріїРятуючи Планету Земля

25 Лютого, 2021by admin

Виховання екологічної культури в дітях, на думку Kids Galaxy, необхідно як для нашої природи і майбутнього планети в цілому, так і для самих малюків. Такі якості як доброта, сенситивність, відповідальність, уважність і допитливість розвиваються в душі маленької людини в процесі спостереження і турботи про навколишнє середовище. Чутливе ставлення до природи формується у малюка через усвідомлення себе її частиною. Дошкільнятам набагато легше знайти подібності, ніж відмінності. Дитина порівнює рослини, тварин з собою: “Я теж дихаю, п’ю, їм”. “Йому теж боляче, як і мені”.
У садку Kids Galaxy для цього створені всі умови. Щодня діти спостерігають за життям і звичками кроликів Анни і Ельзи, спілкуються з папугою Кешей, годують кота – Симона. А навесні, влітку і восени діти не тільки грають, але і вчаться на свіжому повітрі. Для цього на просторій території садка обладнана затишна альтанка.

Дитячий садок на лівобережній Kids Galaxy

Сприйняття екокультури починається зі знань про явища природи й навколишнє середовище. В Kids Galaxy діти спостерігають за процесом дихання листя у воді, розрізають овочі і фрукти, майструють годівниці для птахів, проводять цікаві досліди. Один з улюблених екопроєктів – “Своя грядка”. Діти самі садять цибулю, помідори, моркву і, піклуючись про свої рослині, отримують не тільки знання, а й любов до всього живого.

Наші вихованці в Kids Galaxy також вчаться зберігати ресурси планети. Щоб посилити увагу малюка, ми показуємо тематичні відео, регулярно проводимо ігри з порятунку Землі від засмічення. Старші діти сортують сміття, годуючи “казкових тварин” певними продуктами й речами. Одні полюбляють шкурки та кісточки від фруктів, а інші їдять тільки дерево і папір.
Радимо і вдома підтримувати навички екоповедінки. Це зовсім не складно. Встановіть 2 кошика для сміття: природного походження і для переробки. Довірте малюкові поливати і піклуватися про квітку. Дитина буде щаслива спостерігати за його зростанням. Відчуватиме гордість і радість за результати своєї праці. Вона звикне дбайливо ставитися до всього живого. І наші шанси на здорове майбутнє на зеленій планеті зростуть.